**Är du redo att kliva in i din fulla kraft och leda från hjärtat?
Den här kursen är skapad för dig som identifierar dig som kvinna och vill utforska din inre styrka och feminina dominans.
**
✨ Upptäck din inre Dominatrix
✨ Bygg systerskap och självkärlek
✨ Lek med det förbjudna – på ditt sätt
She Who Leads – Din resa till tantriskt ledarskap och feminin dominans. Vi påbörjar en resa som börjar inåt, med självledarskap, och som avslutas med hur du kan använda ditt förkroppsligade ledarskap i alla dina relationer – både privat och professionellt.
Upptäck ditt autentiska ledarskap – rotat i din inre feminina essens och hjärta
Den här unika träningsupplevelsen hjälper dig att förena den mjuka, intuitiva sidan av din femininitet med kraften i tantrisk dominans. Lär dig att ta plats, väcka din inre Kali och leda med styrka och klarhet, oavsett om det är i ditt hem, i din relation eller på arbetsplatsen. För det finns en Dominatrix i oss alla, och nu är det dags att låta henne blomma ut!
Du bokar plats här
Vi möts online 90 minuter totalt 5 gånger varannan måndag sedan är det option på retreatet 2-3 maj. Mellan varje gång får du uppgifter att öva på hemma och du har checkin samtal med din buddy regelbundet.
Varmt välkommen
